W Old Town Clinic prowadzimy leczenie liszaja twardzinowego sromu – terapia fotodynamiczna

Dolegliwości, które zgłaszają pacjentki w przebiegu liszaja twardzinowego sromu to: nasilony świąd, pieczenie, ból, niemożność współżycia. Objawy te bardzo obniżają jakość życia chorych. Większość metod terapeutycznych w tej jednostce chorobowej oparta jest na sterydoterapii, zarówno miejscowej jak i systemowej. Leczenie sterydami jest niestety skuteczne jedynie początkowo i często wywołuje wiele działań niepożądanych. Dolegliwości po leczeniu […]

Read more

Old Town Clinic


Old Town Clinic jest to kameralna przychodnia rodzinna, której głównymi filarami są stomatologia i onkologia, z uwagi na specjalności, które posiadamy.

W naszej przychodni stawiamy na profesjonalizm, rzetelność i przyjazną atmosferę, zapewniając poczucie bezpieczeństwa oraz indywidualne podejście do każdego Pacjenta. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej przychodni.

Read more about us
Oncology

Oncology

Visit our clinic, we have time for you. We do not need to hurry. You can discuss your current treatment, obtain information on alternative therapeutic possibilities and diagnostic methods.

Read more about oncology
Stomatology

Stomatology

The emphasis on reliable examination and comprehensiveness of the treatment meeting in one place. We offer the services in the field of conservative dentistry, pediatric dentistry, dental prosthetics, dental surgery, and dental implantology.

Read more about stomatology
Localization

ul. Wszystkich Świętych 2a

50-136 Wrocław

Localization

ul. Świętego Mikołaja 59-60

50-043 Wrocław

Contact

Rejestracja czynna od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 20:00.

+48 516 222 516, +48 516 222 313

rejestracja@oldtownclinic.pl